انجمن صنفي دفاتر پيشخوان دولت نيشابور

به سایت   کانون   کشوری مراجعه شود epishkhan.org

moslehi-fallah-eblaghie moheme_maliati      moslehi-fallah-eblaghie moheme_maliati_001

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و نهم فروردین ۱۳۹۲ساعت 12:52  توسط مدير وبگاه  | 

ثبت‌نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا از طریق دفاتر پیشخوان شهری و روستایی سراسر کشور انجام می‌گیرد.

به گزارش سرویس اجتماعی ایسنا، علی فلاح رییس کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت با اعلام این خبر، گفت: پیرو هماهنگی‌های به عمل آمده با وزارت کشور، ثبت‌نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا از طریق شبکه دفاتر پیشخوان دولت در سراسر کشور انجام می‌شود که در همین راستا در ایام تعطیلات نوروز، جلسات کارشناسی با وزارت کشور برگزار شد و عملیات فنی آن آغاز شد.
وی با بیان اینکه طبق نقطه نظر وزارت کشور، دفاتر پیشخوان سراسر کشور ملزم به ارائه خدمت فوق هستند، از کلیه دفاتر شهری و روستایی خواست تا با آمادگی کامل در این حوزه شرکت کنند.
فلاح با بیان اینکه این اولین اتفاق و فعالیت جدی واگذار شده از سوی وزارت کشور است، بر حساسیت بالای این امر تاکید کرد و ثبت‌نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا را آزمون بزرگی برای دفاتر پیشخوان عنوان کرد و افزود: خدمات مذکور از طریق پورتال متمرکز خدمات پیشخوان به نشانی www.epishkhan.ir ارائه می‌شود، البته تمهیدات لازم در این خصوص اندیشیده شده است.
عضو کارگروه راهبری کشور، گفت: بر اساس مصوبه کمیته تعیین نرخ کارگروه راهبری کشور، کارمزد خدمات برای داوطلبان ثبت‌نام‌کننده در شوراهای شهر و روستا دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی مبلغ 17 هزار و برای افراد فاقد مدرک دانشگاهی مبلغ 10 هزار و 200 تومان تعیین شده است.
بر اساس این گزارش پیش ثبت‌نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا از روز شنبه آغاز خواهد شد و تا پایان وقت اداری روز یکشنبه اول اردیبهشت ماه ادامه دارد

+ نوشته شده در  شنبه بیست و چهارم فروردین ۱۳۹۲ساعت 19:33  توسط مدير وبگاه  | 

ابلاغیه وزارت کشور به کارگروههای استانی در خصوص ثبت نام شوراها در دفاتر پیشخوان
+ نوشته شده در  شنبه بیست و چهارم فروردین ۱۳۹۲ساعت 19:32  توسط مدير وبگاه  | 

با توجه اینکه مانور عملیات ثبت اطلاعات داوطلبین شوراهای شهر و روستا از روز پنجشنبه مورخ 92/1/22 آغاز گردیده است این عملیات در ساعت 24 مورخ 92/1/23 خاتمه خواهد یافت و از صبح روز 92/1/24 کلیه اطلاعات وارده واقعی خواهد شد؛ لذا ضرورت دارد تا دفاتر در مدت تعیین شده نسبت به انجام عملیات تست و به هنگام سازی فرآیند ثبت اطلاعات خود با استناد به آیین نامه اجرایی موجود در اطلاعیه شماره 3 منتشر شده در همین سایت اقدام نمایند.
روابط عمومی کانون سراسری دفاتر پیشخوان خدمات دولت

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و دوم فروردین ۱۳۹۲ساعت 17:32  توسط مدير وبگاه  | 

دفاتر شهری و روستایی متقاضی ارائه خدمات ثبت نام شوراهای اسلامی شهر و روستا خود را آماده نمایند.

رییس کانون کشوری در گفت وگو با واحد خبر روابط عمومی کانون سراسری اعلام کرد: آزمون بزرگی برای دفاتر در راه است بنابراین دفاتر شهری و روستایی خود را سریعاً آماده نمایند.
علی فلاح در خصوص ثبت نام داوطلبین شوراهای شهر و روستا از طریق شبکه دفاتر پیشخوان دولت گفت: در ایام تعطیلات نوروز جلسات کارشناسی با وزارت کشور برگزار شده و عملیات فنی آغاز گردیده است در همین خصوص این آزمون بزرگی برای دفاتر خواهد بود زیرا حساسیت این کار بسیار بالاست.
فلاح گفت: نرم افزار اسکن مدارک آماده شده است که این نرم افزار به اضافه آیین نامه اجرایی مربوطه از طریق پست برای کارگروه‌های استانی و رؤسای انجمن‌های صنفی کشور در حال ارسال است که نحوه تکمیل فرم‌ها در آن مشخص شده است.
وی از دفاتر خواست تا به دقت این فرم‌ها را مطالعه نموده و با نرم افزاری که روی سیستم آنها نصب می شود برای اسکن مدارک تمرین کنند.
فلاح تصریح کرد: احتمالاً از تاریخ 92/1/26 ثبت نام آغاز خواهد شد و حداکثر ظرف مدت یک هفته پایان خواهد یافت.
رییس کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت افزود: دفاتر اعم از شهری و روستایی باید حتما دستگاه اسکنر و خط اینترنت داشته باشند.
وی ادامه داد: خدمات از طریق پورتال متمرکز خدمات پیشخوان ارائه خواهد گردید لذا تمهیدات لازم در این خصوص اندیشیده شود.
وی خاطرنشان کرد: کارمزد ارائه خدمات ظرف یکهفته آینده در کمیته مربوطه در وزارت کشور تعیین و ابلاغ خواهد شد.
رییس کانون کشوری دفاتر  تأکید کرد: از آنجاییکه این اتفاق اولین اتفاق و فعالیت جدی واگذار شده از سوی وزارت کشور می باشد که در ابعاد مختلف حساسیت زاست لذا ضرورت دارد تا دفاتر با آمادگی کامل در این حوزه شرکت نمایند. 
عضو کارگروه راهبری کشور گفت: انشاءالله با همکاری رؤسای محترم تشکل‌های صنفی کشور، دفاتر توانمندی خود را در واگذاری امور حساس دولتی به اثبات خواهند رساند و این امر زمینه ای برای گسترش خدمات در شبکه دفاتر پیشخوان خواهد شد. در همین راستا با توجه به حساسیت موضوع، با دفاتری که دقت لازم را انجام ندهند برخورد خواهد شد.
فلاح در پایان گفت: دفاتر می توانند در فرصت باقیمانده با مرجعه به بخش فراخوان سایت، نسبت به اعلام آمادگی خود در این خصوص اقدام نمایند.

+ نوشته شده در  شنبه هفدهم فروردین ۱۳۹۲ساعت 20:31  توسط مدير وبگاه  | 

راما” برابر جدول پیوست نرخ کارمزد ارائه خدمات مشترکین و متقاضیان شرکت برق از ۱/۱/۹۲ مصوب کارگروه استان اعلام می گردد. 

بدیهیست مسئولیت رعایت موازین و مقررات و دستورالعملهای مصوب به عهده مدیران محترم دفاتر می باشد .                 جدول نرخ کارمزد

انجمن صنفی دفاتر پیشخوان استان

+ نوشته شده در  شنبه هفدهم فروردین ۱۳۹۲ساعت 20:28  توسط مدير وبگاه  | 

جهت دریافت بنر تعرفه های شرکت برق امروز ۲۸/۱۲/۹۱ تا ساعت ۱۶ و از ۵/۱/۹۲ ساعت ۱۰تا ۱۲ به انجمن مراجعه نمائید.

+ نوشته شده در  شنبه هفدهم فروردین ۱۳۹۲ساعت 20:27  توسط مدير وبگاه  | 

مدیران محترم دفاتر استان

ضمن تبریک سال نو حضور مدیران محترم دفاتر استان. تعداد محدودی سیمکارت همراه اول با امکان پرداخت وجه بصورت یکماهه توسط شرکت تعاونی شمس بینالود تهیه شده است در صورت تمایل از طریق شماره تلفن ۸۹۰۰۲۷۳ اقدام فرمایید.

شرکت تعاونی پیشخوان شمس بینالود

+ نوشته شده در  یکشنبه یازدهم فروردین ۱۳۹۲ساعت 0:1  توسط مدير وبگاه  | 

توجه به تفاهم انجام شده با وزارت کشور در خصوص انجام ثبت نام داوطلبین شوراهای اسلامی شهر و روستا از طریق شبکه دفاتر پیشخوان دولت در کشور؛ از دفاتری که مایل به مشارکت در این طرح هستند دعوت می گردد در فراخوان زیر ثبت نام نمایند.

به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، با توجه به این که اطلاعات ثبت شده بر اساس خود اظهاری دفاتر می باشد، لذا هرگونه مغایرت در اطلاعات اعلام شده تخلف محسوب می گردد.
لازم به ذکر است از کلیه دفاتر قبل از ارائه خدمت بازدید به عمل آمده و پس از تأیید توسط بازرسین، خدمات احصاء می‌گردد. همچنین از دفاتر پیشخوان درخواست می گردد آدرس پستی خود را با دقت کامل درج نمایند.
زمان مشارکت در فراخوان از ساعت 12 روز چهارشنبه 91/12/23  لغایت ساعت 24 روز دوشنبه 92/1/5 می باشد و قابل تمدید نخواهد بود.

ورود به صفحه ثبت نام

+ نوشته شده در  جمعه دوم فروردین ۱۳۹۲ساعت 15:33  توسط مدير وبگاه  | 

مدیرات محترم دفاتر

باسلام

پیرو اعلام مدیریت پست نیشابور ثبت نام سهام عدالت تا آخر فروردین تمدید شد

                                                                                                         علیرضا زارعی

+ نوشته شده در  جمعه دوم فروردین ۱۳۹۲ساعت 15:20  توسط مدير وبگاه  |